DZIEŃ SPORTU
W Dzień Sportu w naszym Bażyniaku odbyły się turnieje w piłkę siatkową dziewcząt i piłkę nożną chłopców.
W rywalizacji dziewcząt lepsze okazały się reprezentantki klas drugich, które pokonały młodsze koleżanki 3:0.
Skład drużyny: Anna Krezymon, Roksana Smolińska, Wiktoria Pasilis, Amelia Majek, Amelia Gwóźdź, Kinga Szymaniak, Wiktoria Nałęcz. MVP meczu została Oliwia Hołubowicz z klasy 1c.
W turnieju chłopców rywalizowało 6 zespołów i turniej odbyły się systemem każdy z każdym. Zwyciężyła klasa 2Ag, która nie przegrała żadnego meczu remisując tylko z klasą 1 AB.
Skład drużyny: Jakub Bulski, Piotr Kolanowski, Julian Cymbalak, Kacper Liberacki, Kacper Piłat, Szymon Groszkowski, Karol Malak, Piotr Dziergiewicz, Marek Gazda.
MVP turnieju został Jakub Bulski z klasy 2Ag, natomiast najlepszym bramkarzem Dominik Krajewski z 2cg, który w całym turnieju został pokonany tylko 2 razy!!!!
Organizatorami Dnia Sportu byli Ewa Damasiewicz-Szymańska, Monika Szczepańska, Barbara Rosołowska, Paweł Drobisz oraz gościnnie Zygfryd Bratz