• Image 01

    Witamy

  • Image 02
  • Image 03
  • Image 04
  • Image 05
  • Image 06
Liceum Ogólnokształcące Nr I
Im. Jana Bażyńskiego
w Ostródzie

O SZKOLE

Ciekawe informacje

70-cio letnia historia,

około 435 uczniów w 16 oddziałach,

21 sal lekcyjnych,

boiska sportowe „ORLIK”,

chór mieszany „Collegium vocale”.

ARTYKUŁY

Planowane oddziały

klasa A - POLITECHNICZNA,

klasa B - HUMANISTYCZNA,

klasa C - MEDYCZNA,

klasa D - UNIWERSYTECKA,

REKRUTACJA

Wyniki i oczekiwania

Bardzo wysoka zdawalność,

Większość abiturientów studiuje

na uczelniach w kraju i za granicą,

Przedmiotry wiodące ukierunkowane

są do wymogów szkół wyższych.

GALERIA

Opis i przeznaczenie

Galeria jest prowadzona przez

uczniów naszej szkoły pod

okieką samorządu uczniowskiego,

każda klasa może umieszczać swoje

zdjęcia włącznie z ich komentarzem.

cofaj
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Dziś po raz ostatni w tym roku szkolnym wszyscy spotkaliśmy się na naszym Orliku. Uroczystość swoją obecność zaszczycił starosta powiatu ostródzkiego Andrzej Wiczkowski, który podziękował Dyrektorowi i  gronu pedagogicznemu za całoroczną wytrwałą pracę, osobiste zaangażowanie i wiele cennych inicjatyw, zwłaszcza podczas kształcenia na odległość w okresie ograniczenia funkcjonowania szkół, pogratulował osiągnięć uczniom i życzył wszystkim udanych bezpiecznych wakacji oraz dalszych sukcesów. Dyrektor naszego Liceum Dariusz Bujak odczytał życzenia od Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty i również podziękował wszystkim za ten trudny rok.
Aż 71 uczniów z klas  pierwszych i drugich uzyskało świadectwa z wyróżnieniem ( średnia ocen 4.75 i powyżej oraz zachowanie bardzo dobre lub worowe). Najwyższe śrdnie w szkole uzskały Daria Ignaczewska z klasy 2bg - 5,90 i Anna Krezymon z klasy 2cp - 5,79.
Następnie wręczono nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie oraz za 100% frekwencję.
Gratulujemy i życzymy wszystkim słonecznych, pogodnych, ale i bezpiecznych wakacji!

 

 

 
Klasa 1a: Lewandowski Wiktor, Staniszewski Jakub
 
Klasa 1b: Jankowska Zuzanna, Miesikowska Marta
 
Klasa 1c: Borkowski Adrian, Dzwolak Anna, Jackowski Mateusz, Jasińska Olga, Kaliszczak Kinga, Pielacka Kornelia
 
Klasa 1d: Cegiełka Dominika, Dylewicz Maja, Garwacki Hubert, Kalinowska Mirella, Kozakiewicz Zuzanna,Kozłowska Julia, Kucińska Daria, Marter Anna, Piotrowska Magdalena, Sadowski Bartłomiej, Stefaniak Zuzanna, Włodarska Natalia
 
Klasa 2ap:Bera Mateusz, Komorowski Oliwier, Komuda Maciej, Krezymon Szymon, Kruszewski Mikołaj, Sarosiek Andrzej
 
Klasa 2Bp: Bruździak Krzysztof, Kisielewska Maja, Żylińska Wiktoria
 
Klas 2cp: Burczak Julia, Furman Edyta, Gwóźdź Amelia, Jara Julia, Kaczmar Hanna, Krawiecki Łukasz, Krezymon Anna, Mianecka Aleksandra, Milewski Maksymilian, Nałęcz Wiktoria
 
Klasa 2dp: Ciosek Jakub, Duczek Adrian, Felis Szymon, Karpińska Alicja, Mieshchaninova Khrystyna, Nowicka Alicja, Pašilis Wiktoria, Radtke Paulina, Szymański Grzegorz, Śliwińska Karolina
 
Klasa 2ag: Bulski Jakub, Magiera Olaf, Malak Karol
 
Klasa 2bg: Brodzińska Karolina, Dobrzeniecka Angelika, Ignaczewska Daria, Koroś Oliwia, Sieszputowska Nadia, Smolyakova Polina, Szałwińska Maria, Wiśniewska Zofia
 
Klasa 2cg: Jaroszewska Magdalena
 
Klasa 2dg: Macholla Weronika, Orłowska Dominika, Rybka Julia, Stańczak Martyna, Szymczak Matylda, Tyszer Emilia, Wierzbicka Weronika, Żdan Natalia
 
 
 
 
 
 
 
 
 

paralax

paralax

Paris

„Mądry człowiek uczy się każdego dnia. Głupi wie już wszystko.”

wiadomość

Zapisz się do naszego powiadamiania